Штампа
ПДФ
19
април
2011

Делегати огранка Крагујевац




Чланови Извршног одбора

Гордана Јевтић                      Шумадијски округ   Председник ИО Огранка      064/88-37-800

Љубица Мишић                      Подунавски округ           064/88-37-806

Наташа Вељковић                  Браничевски  округ        064/88-37-810

Снежана Милутиновић            Борски округ                  064/88-37-822

Дејан Ђурђевић                      Поморавски округ          064/88-37-828

Суад Ајдиновић                       Рашки округ                 064/88-37-818

                                   

  Чланови Управног одбора 

Немања Предојевић              Шумадијски  округ         064/88-37-820

Наташа Јевтовић                    Шумадијски округ         064/88-37-829

Миладија Дробњак               Рашки    округ             064/88-37-830

                                  

Члан Надзорног  одбора 

Селма Тутић                           Рашки округ         064/88-37-821            

Члан одбора ФУП-а 

Мирјана Јанковић                  Браничевски  округ 064/88-37-832


Пододбор ФУП-а

Мирко Стевановић               Рашки округ,  Председник       064/88-37-803

Саша Ранковић                      Шумадијски  округ         064/88-37-812

Валентина Гмитровић          Подунавски округ          064/88-37-831

Татјана Чучуловић                 Борски   округ                 064/88-37-808

Валерија Милић                    Поморавски округ           064/88-37-805                          

ЗАМЕНИК ПРЕДСЕДНИКА СКУПШТИНЕ КМСЗТС    

Драган Стојковић      Браничевски округ   Заменик председника Скупштине   064/88-37-807

СУД ЧАСТИ 

Наташа Томић            Браничевски округ  Члан првог степена   064/88-37-816

Игор Марков  Шумадијски округ   Члан другог степена  064/88-37-819

ОДБОР ЗА ОБРАЗОВАЊЕ 

Драгана Миловановић          Шумадијски округ   Члан одбора за образовање  064/88-37-813

ДИСЦИПЛИНСКИ ТУЖИЛАЦ      

Жељко Јаблановић    Поморавски округ   Дисциплински тужилац       064/88-37-823

ПРОФИЛИ    

Наташа Томић            Браничевски округ  Профил лабораторијских техничара            064/88-37-816

Саша Ранковић          Шумадијски округ   Профил физиотерапеутских техничара       064/88-37-812

Дејан Милошевић     Поморавски округ   Профил радиолошких техничара     064/88-37-824

Славиша Берјановић Браничевски округ  Профил фармацеутских техничара  064/88-37-811

Мирјана Јанковић     Браничевски округ  Профил зубних техничара    064/88-37-832

 Гордана Ђорђевић     Шумадијски округ   Профил санитарно-еколошких техничара  064/88-37-826

Ана Цогољевић         Шумадијски округ   Профил дијететичара – нутрициониста      064/88-37-804

Тања Туцаковић         Шумадијски округ   Члан примарне здравствене заштите          064/88-37-814

Славица Ђорђевић    Браничевски округ  Члан секундарне здравствене заштите        064/88-37-817

Наташа Јевтовић        Шумадијски округ   Члан терцијалне здравствене заштите        064/88-37-829

КОМИСИЈА ЗА ПОСРЕДОВАЊЕ 

Јадранка Косијер       Браничевски округ   Члан комисије за посредовање        064/88-37-815

Дејан Милошевић     Поморавски округ   Члан комисије за посредовање        064/88-37-824

Тања Туцаковић         Шумадијски  округ  Члан комисије за посредовање        064/88-37-814

КОМИСИЈА ЗА ИЗБОР И ИМЕНОВАЊЕ

Ана Цогољевић         Шумадијски округ   Члан комисије за избор и именовање         064/88-37-804

ДЕЛЕГАТИ   

Данијела Радојичић  Поморавски округ   Делегат Огранка Крагујевац            064/88-37-825

Снежана Вавић          Подунавски округ     Делегат Огранка Крагујевац            064/88-37-809

            

                                                                                              

Аутор: Administrator